My Items

I'm a title. ​Click here to edit me.

Michael díky svým dlouholetým zkušenostem pomáhá organizacím řídit smysluplné změny a tvořit výjimečnou zaměstnaneckou zkušenost.

Michael Evans

Jan působí od roku 2015 ve společnosti Mattoni 1873, kde pracuje na strategických projektech, příkladem je převzetí aktiv společnosti PepsiCo ve střední Evropě.

Jan Medek

Hana je od srpna 2018 generální ředitelkou české pobočky SAP, patří mezi 100 nejvlivnějších žen Česka a zajímavostí je její nedávné zapojení do výběru nového HR ředitele.

Hana Součková

Ondřej se soustředí na projekty ve velkých organizacích v oblasti transformace lidských zdrojů při zlepšování HR procesů, obchodních výsledků a zkušeností zaměstnanců.

Ondřej Mlček

Roman má praxi v digitalizaci, HR cloudu a využívání sociální sítě LinkedIn. Zajistí, aby setkání bylo interaktivní a účastníci měli očekávaný komfort.

Roman Šuk

Dana je uznávaným expertem pro nastavování odměňování. Předá zkušenost, jak optimalizovat odměňování z pohledu zaměstnavatele a ještě přitom motivovat zaměstnance.

Dana Hořejší

Martina má zkušenost s tím, jak dostat HR procesy na takovou úroveň, kterou globální audit Top Employer ohodnotil mezi nejlepšími v ČR a Evropě.

Martina Šmidochová

© CONECTIO 2021

  • Black Facebook Icon
  • Black LinkedIn Icon