Nesoulad mezi HR a zaměstnanci ve firemním vzdělávání?

V čem se názory na vzdělávání mohou rozcházet? Jde o formát a více prozrazuje studie. Ptáme se také českých manažerů, kteří se vzděláváli videohrou PACIFIC. 91.8% doporučuje. 

Můžete si pročíst původní materiál v angličtině. Je vytvořen na základě více než 1.500 respondentů a má 44 stran. Hlavní otázkou, na kterou materiál odpovídá je: „Jak může HR splnit cíle organizace a očekávání zaměstnanců?" 

Na Váš email obdržíte obratem demo simulační videohry PACIFIC. Uvidíte, jakým způsobem videohry vzdělávají a co je za tím, že zaměstnance a manažery tato forma vzdělávání tolik baví. Ukázka a materiál jsou české.

PACIFIC je dobrodružná simulační videohra. Účastník se musí společně se svým týmem dostat z pustého ostrova, na kterém ztroskotali. Jeho schopnost vést a motivovat svůj tým určuje šanci na přežití. 

V porovnání s tradičním elearningem se účasník pohybuje v simulovaném a vizuálně příjemném prostředí a na své chování dostává častou personifikovanou zpětnou vazbu.

Manažeři se svým týmem řeší reálné situace, reagují na nové podněty a přitom se zdokonalují v dovednostech, jako jsou:

  • delegování

  • poskytování zpětné vazby

  • oceňování

  • hodnocení výkonu

  • řešení konfliktů v týmu a další

Zaměření na další dovednosti

PACIFIC rozvíjí dovednosti vedení týmů. Vybrali jsme jej jako příklad pro seznámení s formou videoher ve firemním vzdělávání.

 

Videohry se úspěšně využívají k rozvoji dalších dovedností: vyjednávání, prodej, kreativita, koučování, time management nebo pro interní komunikaci, pro celofiremní iniciativy a další.

Zpětná vazba zaměstnanců

Zaměstnanci, kteří tuto formu firemního vzdělávání v České republice absolvovali, poskytli v průměru následující zpětnou vazbu:

   8,63      - celkové hodnocení firemního vzdělávání v rozsahu 0 (nejhorší) až 10 (nejlepší)

   97.9%   - využitelnost získaných znalostí pro vlastní praxi

   57.7      - Net promoter score (NPS) v rozsahu -100 (nejhorší) až +100 (nejlepší)

NPS je rozšířený standard pro měření "zákaznické zkušenosti". NPS nad 30 je považováno za výbornou zákaznickou zkušenost. Pro porovnání nevýše hodnocené brandy získávají podle customer.guru hodnocení obvykle do 50, např. Apple 47, Microsoft 45 nebo Toyota 33.

Připravte se na kreativní přístupy

Nové formy vzdělávání poskytují dříve nepředstavitelné možnosti, např. vzdělávání v jedné třídě souběžně ve více jazycích, učení se mimo pracovní dobu apod.

games 2.jpg
 
Team pacific.png
Stáhnout ukázku vzdělávání PACIFIC:

Ukázku právě teď odesíláme na váš email.

 

 

Raději prohledejte také svou nevyžádanou poštu.