top of page
SIY headerJ2_edited.jpg
Search Inside Yourself - hledej uvnitř sebe
Komplexita a intenzita komunikace neustále roste. Vyžaduje nové schopnosti a novou vnitřní sílu.

Program byl vyvinutý ve společnosti Google. Učí praktikovat mindfulness (všímavost), emoční inteligenci, odolnost, leadership a zvyšuje výkonnost týmu.

Změřte si sami sebe
Dokážu si všimnout, kdy se moje pozornost odchýlí, a vrátit ji zpět do daného okamžiku. Dokážu si všimnout, kdy se moje pozornost odchýlí, a vrátit ji zpět do daného okamžiku.
Záměrně používám různé metody, abych se zklidnil/a, když čelím stresové situaci.Záměrně používám různé metody, abych se zklidnil/a, když čelím stresové situaci.
Po většinu dní si dám čas na to, abych vytvořil/a priority podle toho, co je pro mě důležité. Po většinu dní si dám čas na to, abych vytvořil/a priority podle toho, co je pro mě důležité.
Dokážu předjímat, že by mohl nastat problém a dopředu přemýšlím, jak by šel vyřešit.Dokážu předjímat, že by mohl nastat problém a dopředu přemýšlím, jak by šel vyřešit.
Je pro mě lehké se na daný úkol soustředit od začátku do konce.Je pro mě lehké se na daný úkol soustředit od začátku do konce.

Vyhodnocení: Nikomu nezáří všechny hvězdy žlutě, pokud se na sebe nezaměří a nepracuje se sebou. A právě pro všechny hvězdy je tu kurz SIY. Jak řekl Aristoteles: "Poznání sebe sama je počátkem vší moudrosti."  

Od uvedení programu do ČR v roce 2021 se jej účastnilo přes 300 manažerů.

Ti označují Search Inside Yourself jako program, který jim změnil život především v těchto oblastech:

  • zvýšení osobní pohody

  • budování odolnosti 

  • zvládání stresu

  • rozvoj sebeuvědomění a řízení emocí

  • rozvíjení empatie a efektivní komunikace

  • zvýšení pozornosti a soustředění

SYI_edited.jpg

Vyzkoušejte a poté využijte ve své organizaci

SIY otevreny kurz upoutavka
Přehrát video
SYI%20Program_edited.png

Seznamte se celkovým konceptem, vědeckými výzkumy, na kterých je postaven nebo praktickými dopady a zkušenostmi z velkých společností, ve kterých jsme realizovali.

Irena Swiecicki

Certifikovaná trenérka Search Inside Yourself 

61 %

Cítilo, že po konci programu mají lepší schopnost snížit stres.

Zdroj: SIYLI 2021, n=6100

Obsah programu

Program Search Inside Yourself je založen na datech a výzkumech z oblasti neurovědy, tréninku pozornosti a emoční inteligence.

Poskytuje praktické nástroje, které mohou být praktikovány okamžitě v osobním či pracovním životě.

Začínáme se základy všímavosti a stavíme na poznatcích v oblasti emoční inteligence, které vedou k vynikajícím výsledkům v leadershipu a vedení týmů.

SIY pyramida.jpg

6 týdnů tréninku + 4 týdny praxe

SIY začíná vysoce interaktivním (online nebo prezenčním) tréninkem, po kterém následuje čtyřtýdenní online výzva. Program je vysoce interaktivní, zahrnuje zážitková cvičení, skupinové konverzace, mikro-praxe, trénink pozornosti a psaní.

SIY timeline.png
Adam Langer
ředitel, Sladovna Písek, o.p.s.

Kurz mi přinesl zkušenost a několik praktických návodů, jak se umět zastavit a volit "TO" důležité v přítomném čase. Čas strávený v kurzu byl velmi inspirativní a sdílení zkušeností bylo moc fajn, navíc je skvělé, že se ke kurzu mohu neustále vracet. Jsem vděčný, že jsem kurz absolvoval.

SIY Adam Langer_edited.jpg

Programu se účastnily

SIY users.png

a další...

Certifikovaný trenér


 

Irena Swiecicki je seniorní lektorkou a koučkou, která má za posledních 20 let za sebou spolupráci s více než 20 000 klienty z celého světa. Je akreditovanou koučkou a absolventkou mezinárodních metod, například Britského Institutu leadershipu a managementu, Existenciálního koučování prof. Alfrieda Langleho nebo leadership konceptu Search Inside Yourself. Klienti u Ireny oceňují příklady z praxe, lidský a otevřený přístup. Irena umí předávat zkušenosti i radost, což se odráží v jejím  vysoce úspěšném hodnocení. Možná je to i díky jejímu smyslu pro humor.

Irena_edited.jpg
Otevřené kurzy
CHCI VĚDĚT VÍCE

Chci získat zkušeností s využitím v jiných společmnostech, formáty a podmínky.

*) ​Zpracování osobních údajů: V souvislosti s nařízením Evropské unie o ochraně osobních údajů (GDPR, účinnost od 25. 5. 2018) Vás žádáme o udělení/obnovení Vašeho souhlasu se zpracováním osobních údajů společností CONECTIO GROUP s.r.o., IČO: 24703532, sídlem Karlovo náměstí 288/17, 120 00 Praha 2, společnosti.

bottom of page