top of page

HR Proces outsourcing 

Když je ale práce tolik, že musíte něco odložit, protože jednoduše nestíháte

Startup Development Team

HR proces outsourcing (HRPO)

Je forma outsourcingu personálních procesů, kterou využívají především firmy, které mají vlastní personální oddělení dostanou se do těchto situací:​

​​

  • dočasně vypadne někdo z týmu (nemoc, mateřská dovolená …),

  • řeší nárazový projekt, který vyžaduje více času a je zde riziko, že se některé operativní činnosti „zastaví“, 

  • nebo potřebují flexibilně v průběhu roku zajistit činnosti, které tým časově zatěžují. 

 

HRPO může být využíván pro celé spektrum personálních procesů, od procesů s nízkou úrovní složitosti až po ty, které jsou velmi komplexní a vyžadují vysokou úroveň odborných znalostí a zkušeností. ​

Proč firmy využívají HRPO

  • Zvýšení efektivity – outsourcujete operativních činností si uvolníte ruce a váš tým se může věnovat důležitým či strategickým aktivitám.

  • Odbornost a specializace - naši experti mají rozsáhlé zkušenosti a know-how, které mohou přinést nový impuls a inovace do vašich personálních procesů.

  • Flexibilita – najímáte si našeho experta na dobu, která je pro Vás optimální, což vám umožní flexibilně reagovat na aktuální situaci ve firmě.

  • Snížení nákladů - jedním z nejčastějších důvodů je snížení nákladů – ne vždy totiž má smysl nabírat na danou činnost vlastního zaměstnance.

Jak to vypadá v praxi?

Zkušený personalista si snadno poradí s každou situací a vaše firma bude šlapat efektivněji, bude krok napřed před konkurencí a hlavně – vy se místo hašení neustálých potíží budete moci věnovat tomu, proč jste vlastně začali podnikat.

 

​​

Co je naše doména

Co pokrývá Flexipersonalista

image.png

Mám zájem o kontakt

Seznamte se s popisem služby

Přečtěte si o službě více na celkem 14 stranách.

Výborně! Zpráva byla odeslána.

bottom of page