ZDROJE

22.07.2020

Podle společnosti Deloitte (Global Human Capital Trends) celkem "68% pracovníků zodpovědných za vzdělávání a HR tvrdí, že jedním z hlavních problémů v jejich společnosti se stalo řízení mileniálů".

13.01.2019

Firmy ve vlastním zájmu hledají nové způsoby, jak lépe a atraktivněji pečovat o zaměstnance a manažery.

Vlna digitalizace, generace mileniálů a budování center sdílených služeb přináší na pořad dne nové přístupy a trendy jako jsou například tyto:

1) AGE MANAGEMENT:

Nastup...

20.08.2018

Zamyslete se nad sebou. Nejste už staří? A jak se to pozná? Vždyť věk je jen číslo. Dnes jde přece o mladé myšlení!

Hra. Nejpřirozenější způsob učení.

Mláďata a dospívající jedinci savců se správné návyky pro život učí hrou. Proč tedy někteří dospělí jedinci tohoto „nejm...

30.05.2018

Majitelé menších firem se trápí s tím, jak zaměstnancům poskytnout takové prostředí jako jejich větší konkurenti. Přijďte na snídani, díky získaným znalostem si lépe udržíte spokojené zaměstnance, vyhovíte právním povinnostem a zlepšíte si brand.

NA JAKÉ OBLASTI SE VLAS...

14.05.2018

Většina firem má problém upravit svůj prodej pro moderní dobu, kdy se objevují nové postupy, o nichž svět před 10 lety neměl ani tušení. Nové metody jsou nákladné a často si je nemůžete vyzkoušet předem.

CO ZÍSKÁTE ZDE

V této zprávě získáte možnost si vyzkoušet mezinárod...

01.05.2018

Navštivte snídani „Trendy v personalistice pro rostoucí firmy“. Zaměříme se na to, jak lze získávat nové zaměstnance, vyhovět GDPR a celkově si ušetřit čas. Naše přístupy fungují, jeden z našich klientů díky nim získal ocenění TOP EMPLOYER.

NA JAKÉ OBLASTI SE MÁTE SOUST...

24.04.2018

Průvodce vychází z delší než desetileté zkušenosti s vývojem her, z poznatků založených na učení se řešením konkrétních situací a ze zkušeností více než 1 500 firemních zákazníků ve více než 50 zemích.

CO JE DŮLEŽITÉ

Učení na základě hry je jedním z nejlepších způsobů, j...

23.04.2018

Tento materiál je určen většinou pro zahraniční zaměstnance, pro které je zajištění kvalitního cizojazyčného vzdělávání složitější.

CO JE DŮLEŽITÉ

Samotné GDPR předchází několik předsudků spojených spíše s negativními emocemi.

Tento způsob vzdělávání za využití gamifikac...

23.04.2018

Průvodce vychází z naší praxe a různých situací, které řešili někteří naši klienti. Celkem můžete nahlédnout na více než 100 kritérii.

CO JE DŮLEŽITÉ

Důležité jistě je, abyste vždycky věděli, co skutečně chcete. Pokud se zamýšlíte nad výběrem LMS a víte, co opravdu chcet...

15.04.2018

Schopnost rychle analyzovat, organizovat a prezentovat své myšlenky je v moderní době důležitější než prezentační dovednosti.

CO JE DŮLEŽITÉ

Největší výzvou při komunikaci dnes totiž již nejsou prezentační dovednosti. Zásadní je schopnost zformulovat myšlenku a zformulov...

Please reload

© CONECTIO 2020

  • Black Facebook Icon
  • Black LinkedIn Icon