DIGITALIZACE HR

 

Zajišťujeme zavádění digitalizace do HR. Přizpůsobíme HR procesy pro moderní HR systémy a zajistíme implementaci technologií pro moderní HR: SAP SuccessFactors, MS Dynamics 365 Human Resources nebo Fledge HR

 
Příklady a trendy podporující digitalizaci v HR

Webináře: Digitalizace HR pro rok 2021

V sérii webinářů jsme řešili tři hlavní okruhy: 

1. Digitalizace HR procesů, 2. Elektronický podpis v HR,  3. Online vzdělávání manažerů

HR Digi Screening - úroveň digitalizace HR procesů

HR Digi Screening je komplexní nástroj, který jednoduše a objektivně měří úroveň digitalizace základních HR procesů – od náboru po odchod zaměstnance. Zmapuje digitalizaci procesů a porovná s průměrnými výsledky od jiných firem v ČR.

Home Office a řízení práce na dálku

Jak vaši manažeři zvládají vést své týmy na dálku, jak komunikují, naslouchají a dovedou nabídnout respekt, má přímý dopad na fungování celé organizace.​

Gamifikovaná manažerská akademie on-line

Jak zajistit vzdělávání manažerů mileniálů? Ukážeme videohru Pacific. Manažeři v ní se svým týmem řeší různé situace v simulovaném prostředí. Současně využívají své dovednosti v delegování, poskytování zpětné vazby, oceňování, hodnocení výkonu nebo řešení konfliktů v týmu.

Leadership program, který vznikl v Google

Již několik měsíců manažeři pracují na dálku a jsou komunikací v online prostoru často zcela zahlceni. Tlak na ně stoupá a vede k dalšímu stresu a vyčerpání. V Googlu vznikl trénink s 28 denním návazným programem. Jmenuje se Search Inside Yourself / Hledej ve svém nitru.

Příklady digitalizace pro 9 HR procesů

Pod pojmem "digitalizace" si různí lidé představí různé věci. Proto předkládáme devět hlavních HR procesů, například Onboarding, Learning & Development nebo Performance Management. Ke každému z těchto procesů uvedeme příklad koonkrétní technologie a přidáme ukázku. Vaše přemýšlení o digitalizaci v HR pak začne být velmi konkrétní.

Tipy pro trénink a řízení mileniálů

Podle společnosti Deloitte (Global Human Capital Trends) celkem "68% pracovníků zodpovědných za vzdělávání a HR tvrdí, že jedním z hlavních problémů v jejich společnosti se stalo řízení mileniálů". O návycích mileniálů a tom, jak je řídit se můžete dozvědět ve dvou dokumentech, které jsou plné praktických tipů.

Rovnováha: Tělem i duší (wellbeing)

Celkový pocit rovnováhy dělá lidem práci příjemnější. Pro zaměstnavatele navíc snižuje absence a fluktuaci zaměstnanců. ​Kde může být problém? Při výběru aktivit, které k pocitu rovnováhy skutečně přispějí. My jednotlivé oblasti průběžně měříme, vy pak rychle poznáte, které aktivity zajistí prokazatelnou návratnost vložených prostředků.

Please reload

Napište nám

 

Chcete se na něco zeptat, sledovat nás nebo se podělit o svůj názor?