DIGITALIZACE HR

 

Společnosti se snaží dostat práci HR na špičkovou úroveň. Někdy jim však chybí objektivní informace, jaké inovace používají ti nejlepší. 

 
Příklady a trendy podporující digitalizaci v HR

Gamifikovaná manažerská akademie on-line

Jak zajistit vzdělávání manažerů mileniálů? Ukážeme videohru Pacific. Manažeři v ní se svým týmem řeší různé situace v simulovaném prostředí. Současně využívají své dovednosti v delegování, poskytování zpětné vazby, oceňování, hodnocení výkonu nebo řešení konfliktů v týmu.

Leadership program, který vznikl v Google

Již několik měsíců manažeři pracují na dálku a jsou komunikací v online prostoru často zcela zahlceni. Tlak na ně stále stoupá a vede k dalšímu stresu a vyčerpání. Před 8 lety vznikl v Googlu 2denní trénink s 28 denním návazným programem. Jmenuje se Search Inside Yourself / Hledej ve svém nitru.

HR Digi Screening - úroveň digitalizace HR procesů

Vývoj digitálních technologií probíhá rychlým tempem a společnosti si mnohdy neuvědomují, jaké technologie mohou v rámci personálního oddělení využít. HR Digi Screening je komplexní nástroj, který jednoduše a objektivně měří úroveň digitalizace základních HR procesů – od náboru po odchod zaměstnance. Zmapuje digitalizaci procesů a porovná s průměrnými výsledky od jiných firem.

Příklady digitalizace pro 9 HR procesů

Pod pojmem "digitalizace" si různí lidé představí různé věci. Proto předkládáme devět hlavních HR procesů, například Onboarding, Learning & Development nebo Performance Management. Ke každému z těchto procesů uvedeme jeden až tři příklady konkrétní technologie a přidáme ukázku, jak taková digitalizace vypadá. Vaše přemýšlení o digitalizaci v HR pak začne být velmi konkrétní.

Tipy pro trénink a řízení mileniálů

Podle společnosti Deloitte (Global Human Capital Trends) celkem "68% pracovníků zodpovědných za vzdělávání a HR tvrdí, že jedním z hlavních problémů v jejich společnosti se stalo řízení mileniálů". O návycích mileniálů a tom, jak je řídit se můžete dozvědět ve dvou dokumentech, které jsou plné praktických tipů.

Rovnováha: Tělem i duší (wellbeing)

Celkový pocit rovnováhy dělá lidem práci příjemnější. Pro zaměstnavatele navíc snižuje absence a fluktuaci zaměstnanců. ​Kde může být problém? Při výběru aktivit, které k pocitu rovnováhy skutečně přispějí. My jednotlivé oblasti průběžně měříme, vy pak rychle poznáte, které aktivity zajistí prokazatelnou návratnost vložených prostředků.

Please reload

Napište nám

 

Chcete se na něco zeptat, sledovat nás nebo se podělit o svůj názor?

© CONECTIO 2020

  • Black Facebook Icon
  • Black LinkedIn Icon