SLUŽBY

 
 

Vlna digitalizace a generace mileniálů přináší na pořad dne přístupy, které se neustále vyvíjí. Digitální inovace s lidským rozměrem je přístup, který využíváme ve prospěch svých klientů.

LEADERSHIP DEVELOPMENT

Poskytujeme vzdělávání, rozvoj leadership skills a dovedností pro vedení týmů, komunikaci a prodej. Používáme technologie pro interaktivní a intenzivní online vzdělávání a postupy, které se vyvinuly ve společnostech Google nebo Microsoft. Využíváme celosvětově uznávané koncepty Smarter Selling, Think On Your Feet, MBTI, Barrett Value Centre, Social Selling a další.

Lidé jsou klíčoví pro každou společnost. Největší vliv na motivaci a udržení zaměstnance má jeho manažer. Zvláště mladý manažer se musí zamýšlet, získávat nové informace, sdílet své poznatky s ostatními, naslouchat zkušenějším a pracovat se zpětnou vazbou.


V rámci manažerských akademií využíváme osvědčený strukturovaný přístup, přidáváme nové prvky a spolupracujeme s několika zahraničními kouči a lektory. 
 

Plníme nejnáročnější požadavky od nejvyšších vedení mezinárodních firem jako byly například společnosti Microsoft, KPMG nebo EUROWAG.

Pro zajištění rozvoje od řadových zaměstnanců až po rozvoj leadershipu nejvyššího managementu spolupracujeme s několika zahraničními společnostmi a navíc s několika zahraničními kouči a lektory. S nimi plníme nejnáročnější požadavky od nejvyšších vedení mezinárodních firem.

Please reload

Zajišťujeme řízení reorganizací, nastavování odměňování, zavádění digitalizace do HR. K řízení změny využíváme technologie například od společností Microsoft, Barret Value Center, Knack, Gamelearn, Kudos a další.

HR CONSULTING
 

Příklad - změna firemní kultury

Firemní kultura a spolupráce ve společnosti potřebovala nový impuls. Pro oživení kultury a změření konkrétních projevů chování jsme použili systém pro Social Recognition s názvem Kudos.

Kudos je flexibilní systém používaný na vyjádření uznání zaměstnancům. Motivuje a pomáhá budovat firemní kulturu podle hodnot, které si společnost zvolila. Funguje jako firemní sociální síť umožňující diskuze a sdílení mezi jednotlivci i týmy.
 
Lidé pak říkali například:
„Kudos jsem zažila, dokázal mě motivovat pro další práci a dodal mi novou energii.“
„Nejprve jsem byl skeptický, ale musím konstatovat, že mě přímé uznání od kolegy opravdu motivovalo. Pomohlo nám to změnit atmosféru v týmu.“

Příklad - změna stylu spolupráce

Mezinárodní tým hledal cesty, jak využívat výhod digitálního stylu spolupráce.  Změnili jsme proto formát jejich firemního setkání a zařadili jsme aktivity využívající digitální gamifikací Gamelearn.


Využili jsme experimentální učení a gamifikaci ve formě videohry s názvem Merchant. Výsledkem byl nadšený tým regionálních manažerů, zlepšená interní komunikace a úspora času.

Digitální transformace dostala nový impuls, skončilo nesmělé oťukávání a pojem „digitalizace“ dostal konkrétní tvar, příběh a souvislosti. Ředitel regionálního týmu zhodnotil: „Podpora, kterou jsme dostali, udělala naši akci se zážitkem velmi úspěšnou. Lidé měli možnost se podporovat, sdílet, komunikovat mezi sebou a zažili si novou zkušenost.“

Please reload

HR OUTSOURCING

Zajišťujeme vedení kompletní agendy HR na lokální i regionální úrovni, budování center sdílených služeb, recruitment a business development. Dále nabízíme nastavení a zajištění HR administrativy s důrazem na GDPR a pravidelnou aktualizaci podle Zákoníku práce, nastavení a realizaci dalších aktivit, které souvisí s náborem výběrem, hodnocením, odměňováním, motivací, školením nebo i odchodem zaměstnanců. 

 

Příklad - Vstup společnosti na český trh

Firma se sídlem v Německu se rozhodla vstoupit na český trh.

Konzultanti Conectio se stali součástí týmu, která firmu zakládala a následně hledala vhodné zaměstnance velkou zaměstnaneckou kampaní. Následně nastavila základní HR procesy, včetně vytvoření Pracovního řádů, směrnic pro zaměstnance, BOZP, vstupních a pravidelných prohlídek, odměňování atd.

 

Zároveň personální konzultant zajišťuje pravidelně komplexní HR agendu – aktualizace složek zaměstnanců, pravidel pro zaměstnance, pravidelné podklady pro mzdy, doplnění zaměstnanců v případě odchodu atd. Klient má možnost přistoupit k datům zaměstnanců – do elektronické složky zaměstnance. Klient získává čas, který může věnovat svému businessu a agendu, která souvisí s HR, svěřil profesionálům.

Příklad - Titul Top Employer a nárůst náboru

Organizace klienta hledala způsoby, jak zlepšit svůj firemní brand a jak v krátké době získat přes 100 nových kvalifikovaných IT odborníků.
 

Zvolili cestu zkvalitnění HR procesů, dosaženou kvalitu potvrdila i nezávislá certifikace. Klient navíc získal to nejvyšší možné hodnocení a prestižní cenu TOP EMPLOYER pro Českou republiku a pro Evropu.


Úspěch byl okamžitý. V krátké době se do firmy hlásilo přes 100 nových expertů a náklady na nábor zaměstnance výrazně poklesly.

Please reload

Napište nám

 

Chcete se na něco zeptat, sledovat nás nebo se podělit o svůj názor?

© CONECTIO 2021

  • Black Facebook Icon
  • Black LinkedIn Icon