© CONECTIO 2019

  • Black Facebook Icon
  • Black LinkedIn Icon
 
 
ROZVOJ ZAMĚSTNANCŮ, MANAŽERŮ A ORGANIZACÍ

Poskytujeme vzdělávání, rozvoj manažerských dovedností, komunikaci a prodej. Například program manažerských akademií rozšiřujeme o sociální komunikaci, gamifikaci a netradiční zážitky. Využíváme přitom celosvětově uznávané koncepty, jako je Smarter Selling, Think On Your Feet, MBTI, Situační leadership, Barrett Value Centre nebo Social Selling.

Lidé jsou klíčoví pro každou společnost. Největší vliv na motivaci a udržení zaměstnance má jeho manažer. Zvláště mladý manažer se musí zamýšlet, získávat nové informace, sdílet své poznatky s ostatními, naslouchat zkušenějším a pracovat se zpětnou vazbou.


V rámci manažerských akademií využíváme osvědčený strukturovaný přístup, přidáváme nové prvky a spolupracujeme s několika zahraničními kouči a lektory. 
 

Plníme nejnáročnější požadavky od nejvyšších vedení mezinárodních firem jako byly například společnosti Microsoft, KPMG nebo EUROWAG.

Pro zajištění rozvoje od řadových zaměstnanců až po rozvoj leadershipu nejvyššího managementu spolupracujeme s několika zahraničními společnostmi a navíc s několika zahraničními kouči a lektory. S nimi plníme nejnáročnější požadavky od nejvyšších vedení mezinárodních firem.

Please reload

Zajišťujeme řízení reorganizací, nastavování odměňování, zavádění informačních systémů do HR a zákaznických služeb. K řízení změny využíváme technologie například od Barret Value Center nebo firemní sociální sítě Kudos nebo Microsoft Teams.

ŘÍZENÍ ZMĚN A PORADENSTVÍ
 

Příklad - změna firemní kultury

Firemní kultura a spolupráce ve společnosti potřebovala nový impuls. Pro oživení kultury a změření konkrétních projevů chování jsme použili systém pro Social Recognition s názvem Kudos.

Kudos je flexibilní systém používaný na vyjádření uznání zaměstnancům. Motivuje a pomáhá budovat firemní kulturu podle hodnot, které si společnost zvolila. Funguje jako firemní sociální síť umožňující diskuze a sdílení mezi jednotlivci i týmy.
 
Lidé pak říkali například:
„Kudos jsem zažila, dokázal mě motivovat pro další práci a dodal mi novou energii.“
„Nejprve jsem byl skeptický, ale musím konstatovat, že mě přímé uznání od kolegy opravdu motivovalo. Pomohlo nám to změnit atmosféru v týmu.“

Příklad - změna stylu spolupráce

Mezinárodní tým hledal cesty, jak využívat výhod digitálního stylu spolupráce.  Změnili jsme proto formát jejich firemního setkání a zařadili jsme aktivity využívající digitální gamifikací Gamelearn.


Využili jsme experimentální učení a gamifikaci ve formě videohry s názvem Merchant. Výsledkem byl nadšený tým regionálních manažerů, zlepšená interní komunikace a úspora času.

Digitální transformace dostala nový impuls, skončilo nesmělé oťukávání a pojem „digitalizace“ dostal konkrétní tvar, příběh a souvislosti. Ředitel regionálního týmu zhodnotil: „Podpora, kterou jsme dostali, udělala naši akci se zážitkem velmi úspěšnou. Lidé měli možnost se podporovat, sdílet, komunikovat mezi sebou a zažili si novou zkušenost.“

Please reload

INTERIM A SDÍLENÍ HR SLUŽEB

Zajišťujeme vedení kompletní agendy HR u společností, budování center sdílených služeb a recruitment. Využíváme zkušenosti a zajišťujeme tyto služby na evropské i globální úrovni.

 

Příklad - Titul Top Employer a nárůst náboru

Organizace klienta hledala způsoby, jak zlepšit svůj firemní brand a jak v krátké době získat přes 100 nových kvalifikovaných IT odborníků.
 

Zvolili cestu zkvalitnění HR procesů, dosaženou kvalitu potvrdila i nezávislá certifikace. Klient navíc získal to nejvyšší možné hodnocení a prestižní cenu TOP EMPLOYER pro Českou republiku a pro Evropu.


Úspěch byl okamžitý. V krátké době se do firmy hlásilo přes 100 nových expertů a náklady na nábor zaměstnance výrazně poklesly.

Please reload

Napište nám

 

Chcete se na něco zeptat, sledovat nás nebo se podělit o svůj názor?