Search Inside Yourself   (hledej uvnitř sebe)

Program byl vyvinutý ve společnosti Google. Učí praktikovat mindfulness (všímavost), emoční inteligenci a leadership, a tím naplno rozvíjí potenciál pro váš pracovní i osobní život.

Setkejte se s lektorkou ještě před registrací
Irena Swiecicki seznamuje s programem dne 29. 4.

Potvrďte svůj zájem, zašleme Vám pozvánku: 

V této době neustále roste komplexita a intenzita komunikace. Proto potřebujeme nové schopnosti a novou vnitřní sílu.

 

Program Search Inside Yourself je založen na datech a výzkumech z oblasti neurověd, tréninku pozornosti a emoční inteligence.

 

Poskytuje praktické nástroje, které mohou být praktikovány okamžitě v osobním či pracovním životě.

Struktura:

Výsledky:

 • Účastníci zaznamenali snížení úrovně stresu (například schopnost se zbavit negativních myšlenek vzrostla z 34% na 52%)

 • Zvýšila se odolnost a mentální odhodlanost překonávat každodenní překážky (schopnost návratu z emočně náročné situace vzrostla z 39% na 60%)

 • Účastníci zvýšili schopnost udržovat klid a vyrovnanost v náročných situacích (schopnost se pozastavit před reakcí vzrostla z 47% na 67%)

Příklad společností, které tento program využívají:

 
Otevřený online program: Search Inside Yourself 

Náš otevřený program umožní jednotlivcům rozvíjet všímavost, emoční inteligenci a leadership, které jsou dnes rozhodující pro osobní a profesionální rozvoj. 

Každý je vítán, absolvujete kompletní program v rozsahu jeden a půl měsíce!

Lidé navštěvují tento program z mnoha důvodů, včetně profesionálního rozvoje, osobního růstu a testování, než jej přinesou do své organizace. 
Ať už jste na začátku své cesty nebo se pravidelně praktikujete mindfulness/všímavost, program je navržen tak, aby vás podpořil tam, kde právě jste, a poskytl praktické nástroje, které můžete začít hned používat.

Co si odnesete?

Účastníci označují Search Inside Yourself jako program, který změní život. Získáte nový impuls do života a nové návyky pro řízení týmů a organizací.

Osvojíte si řadu praktických nástrojů, cvičení i zdrojů, které Vám pomohou:

 • zvýšit celkovou pohodu

 • budovat odolnost 

 • zvládat stres

 • rozvíjet sebeuvědomění a řídit své emoce

 • rozvíjet empatii a efektivní komunikaci

 • zvýšit pozornost a soustředění

Kdy a kde

Kurz bude probíhat ve dnech 10., 13., 17., 20., 24. a 27. května 2021 vždy v 15 – 17:30 hodin.

Následuje 28 denní program zakončený společným hodinovým setkáním online.

Program probíhá online v prostředí aplikace ZOOM.

Cena kompletího kurzu 

 •   9.900 CZK (při přihlášení do 30. dubna

 • 11.900 CZK (při přihlášení od 1. května)

Ceny jsou uvedeny bez DPH.

O výši kurzovného rozhoduje datum registrace. Na jejím základě Vám zašleme zálohovou fakturu.

Certifikovaný trenér


 

Irena Swiecicki je seniorní lektorkou a koučkou, která má za posledních 20 let za sebou spolupráci s více než 20 000 klienty z celého světa.
Je akreditovanou koučkou a absolventkou mezinárodních metod, například Britského Institutu leadershipu a managementu, Existenciálního koučování prof. Alfrieda Langleho nebo leadership konceptu vytvořeném v Googlu s názvem „Hledej uvnitř sebe“ (Search Inside Yourself).
Klienti u Ireny oceňují příklady z praxe, lidský a otevřený přístup. Irena umí předávat zkušenosti i radost, což se odráží v jejím  vysoce úspěšném hodnocení. Možná je to i díky jejímu smyslu pro humor.

REGISTRACE

*)

Zpracování osobních údajů: V souvislosti s nařízením Evropské unie o ochraně osobních údajů (GDPR, účinnost od 25. 5. 2018) Vás žádáme o udělení/obnovení Vašeho souhlasu se zpracováním osobních údajů společností CONECTIO GROUP s.r.o., IČO: 24703532, sídlem Karlovo náměstí 288/17, 120 00 Praha 2, společnosti.

Předmět: Předmětem objednávky je soubor online školení v rozsahu 6x2 hodiny, začínající dne 10. května 2021, následován 28 denním online programem a zakončeným online setkáním v rozsahu jedné hodiny. Program je poskytován ve spolupráci a licencí od The Search Inside Yourself Leadership Institute. 

Storno podmínky: Storno a případné vrácení kurzovného je možné 14 dnů před začátkem kurzu, tedy do 26. 4. 2021. Pokud budete muset svoji účast zrušit méně než 14 dnů před začátkem kurzu, je možné převést registraci na jinou osobu. Převádět a rušit účast v průběhu kurzu nebude možné. 

© CONECTIO 2021

 • Black Facebook Icon
 • Black LinkedIn Icon