SIY headerJ2_edited.jpg
Search Inside Yourself - hledej uvnitř sebe
Komplexita a intenzita komunikace neustále roste. Vyžaduje nové schopnosti a novou vnitřní sílu.

Program byl vyvinutý ve společnosti Google. Učí praktikovat mindfulness (všímavost), emoční inteligenci, odolnost, leadership a zvyšuje výkonnost týmu.

Změřte si sami sebe
Dokážu si všimnout, kdy se moje pozornost odchýlí, a vrátit ji zpět do daného okamžiku. Dokážu si všimnout, kdy se moje pozornost odchýlí, a vrátit ji zpět do daného okamžiku.
Záměrně používám různé metody, abych se zklidnil/a, když čelím stresové situaci.Záměrně používám různé metody, abych se zklidnil/a, když čelím stresové situaci.
Po většinu dní si dám čas na to, abych vytvořil/a priority podle toho, co je pro mě důležité. Po většinu dní si dám čas na to, abych vytvořil/a priority podle toho, co je pro mě důležité.
Dokážu předjímat, že by mohl nastat problém a dopředu přemýšlím, jak by šel vyřešit.Dokážu předjímat, že by mohl nastat problém a dopředu přemýšlím, jak by šel vyřešit.
Je pro mě lehké se na daný úkol soustředit od začátku do konce.Je pro mě lehké se na daný úkol soustředit od začátku do konce.

Vyhodnocení: Nikomu nezáří všechny hvězdy žlutě, pokud se na sebe nezaměří a nepracuje se sebou. A právě pro všechny hvězdy je tu kurz SIY. Jak řekl Aristoteles: "Poznání sebe sama je počátkem vší moudrosti."  

Od uvedení programu do ČR v roce 2021 se jej účastnilo přes 300 manažerů.

Ti označují Search Inside Yourself jako program, který jim změnil život především v těchto oblastech:

  • zvýšení osobní pohody

  • budování odolnosti 

  • zvládání stresu

  • rozvoj sebeuvědomění a řízení emocí

  • rozvíjení empatie a efektivní komunikace

  • zvýšení pozornosti a soustředění

SYI_edited.jpg

Vyzkoušejte a poté využijte ve své organizaci