Nízká efektivita náboru IT? Vyřešeno.

09.03.2019

 

Situace

Mezinárodní finanční instituce s více než 3 tisíci zaměstnanci a mnoha pobočkami řešila neefektivní proces náboru, zejména v IT.

 

Řešení

Okamžitá podpora employer brandingu, tandem recruiter + talent sourcer přímo oslovoval kandidáty přes více komunikačních kanálu a nábor se rychle přizpůsobil oboru.

 

Výsledek

Zvýšila se kvalita kandidátů, zkrátila se doba náboru a poklesly náklady na získání nového zaměstnance.

 

Příklad videa 

Příklad použitého videa k podpoře brandu, které bezprostředně představuje manažera, který reprezentuje firmu a hledá další členy týmu. Video navíc citlivě prozradí, jak se firma stará a rozvoj vlastních zaměstnanců. https://ptdrv.linkedin.com/9p2twa9 
 

Mobilní profilace studentů 

Cílové skupině mladých lidí se rozšířila mobilní aplikace - hra, která dodá poutavý zážitek a udrží hráče ve stavu „flow“.

 

Každá hra trvá 10 minut a měří asi 2500 mikro-chování včetně aktivních a pasivních rozhodnutí, akcí, reakcí, postupného učení, zkoumání a další. Algoritmy hry zpracovávají mikro-behaviorální datový tok a rozpoznají silné stránky.

 

Zaměstnavatel dostává rovnou žebříček kandidátů seřazený podle požadovaných silných stránek. Kandidát má naopak záruku, že dostane nabídku na takou práci, která ho bude bavit a bude v ní nejlepší! 

https://ptdrv.linkedin.com/9p2twa9 
 

Share on Facebook
Share on Twitter
Please reload

Doporučené

Co dnes optimalizovat v HR?

08.05.2020

1/10
Please reload

Aktuální

08.07.2020

Please reload

Značky
Please reload

Sledujte nás
  • LinkedIn Social Icon
  • Facebook Basic Square

© CONECTIO 2020

  • Black Facebook Icon
  • Black LinkedIn Icon