Pohotově si zorganizujte myšlenky a komunikujte přesvědčivě

15.04.2018

 

 

Schopnost rychle analyzovat, organizovat a prezentovat své myšlenky je v moderní době důležitější než prezentační dovednosti.

 

CO JE DŮLEŽITÉ

 

Největší výzvou při komunikaci dnes totiž již nejsou prezentační dovednosti. Zásadní je schopnost zformulovat myšlenku a zformulovat ji okamžitě. Navíc potřebujeme zajistit, aby nám ostatní rozuměli a naše vyjadřování na ně zapůsobilo a mělo očekávaný účinek.

 

PROČ V DNEŠNÍ DOBĚ

 

Prudký rozvoj technologií v oblastech jako umělá inteligence, mobilita nebo průmysl 4.0 vytváří nové požadavky na schopnost jednoduše vysvětlit na první pohled komplikované koncepty.Navíc se pohybujeme v takovém ekonomickém prostředí, které vytváří tlak na firmy a to, jak dokáží zaujmout a získat nové kandidáty, udržet si a využít jejich schopností.

 

O JAKÝ JDE KONCEPT?

 

Pro získání této dovednosti se nám v praxi osvědčil mezinárodně uznávaný koncept pohotové komunikace Think On Your Feet®. Je ověřený v praxi, ve světě jej absolvovalo již přes 65tisíc účastníků.

 

CO O NĚM LIDÉ ŘÍKAJÍ?

 

Absolventi kurzu v České republice o něm například řekli následující:

"Skvělý kurz, budu jen doporučovat! Reálné situace, vtipné příklady, které jsou super pro zapamatování. Příjemná atmosféra bez odříkávání pouček."

 

"Vyrovnaný poměr teorie a praktických cvičení. Lektoři umí vytvořit příjemnou atmosféru, přizpůsobí obsah konkrétním požadavkům a situacím, které řeší účastníci."

 

KDE MŮŽI NAJÍT PODROBNOSTI O METODĚ?

 

Více podrobností jsme připravili na detailnější stánce, kde shlédnete například krátké video nebo získáte více podrobností o obsahu a technikách.

 

Přejděte na stránku ZDE.

 

Získáte představení metody a uvidíte, co Think On Your Feet® obsahuje a budete si moci prohlédnout video a některé materiály také stáhnout.

Pokračujte proto na stránku, kterou jsme připravili v prostředí LinkedIn ZDE.

 

 

Share on Facebook
Share on Twitter
Please reload

Doporučené

Co dnes optimalizovat v HR?

08.05.2020

1/10
Please reload

Aktuální

08.07.2020

Please reload

Značky
Please reload

Sledujte nás
  • LinkedIn Social Icon
  • Facebook Basic Square

© CONECTIO 2020

  • Black Facebook Icon
  • Black LinkedIn Icon