LinkedIn Social Selling v roce 2018

21.02.2018

 

LinkedIn Social Selling je osvědčený koncept, který vede k navazování obchodních vztahů a obchodním schůzkám s novými klienty rychle bez vysokých výdajů na reklamu. (více zde)

 

CO Z NĚJ ZÍSKÁVÁME?

 

Dostáváme přísun nových kontaktů a potenciálních klientů, kteří se sami chtějí setkat.
 

Odstraňujeme stres a starosti při hledání nových kontaktů a domlouvání schůzek, soustředíme se na to, co je opravdu důležité – rozvoj nových obchodních vztahů a růst podnikání.

 

V JAKÉM PROSTŘEDÍ SE DNES POHYBUJEME

 

Dnes je prodejní proces velmi komplexní a může se nám stát, že zapomeneme na jednoduchou pravdu. Reálný obchod se uskuteční na základě vztahů mezi lidmi, které jsou postaveny na důvěře. Jsme lidé, chceme také spojení s ostatními, kde důvěra je základem.

 

 

JEN SI PŘEDSTAVTE 

 

Co by znamenalo mít domluveno každý měsíc 10-15 nových schůzek s lidmi, kteří se s Vám sami chtějí setkat a mají zájem o Vaše služby? 
Co by to znamenalo pro Vaše podnikání a váš život?

 

Možná jste již vyzkoušeli všechno, drahé reklamy, e-mail marketing, telefonické obvolávání, sociální média, posílání tištěných materiálů, účasti na konferencích, networkingová setkání a … a stále nevidíte výsledky.

 

VÍCE O KONCEPTU
 

Seznamte se rovnou sami na stránce, kterou jsem připravil právě v novém prostředí LinkedIn: https://ptdrv.linkedin.com/cofoq6h 
 

Share on Facebook
Share on Twitter
Please reload

Doporučené

Co dnes optimalizovat v HR?

08.05.2020

1/10
Please reload

Aktuální

08.07.2020

Please reload

Značky
Please reload

Sledujte nás
  • LinkedIn Social Icon
  • Facebook Basic Square

© CONECTIO 2020

  • Black Facebook Icon
  • Black LinkedIn Icon