HR DIGI SCREENING
Objektivní screening úrovně digitalizace základních HR procesů
Společnosti potřebují vést personalistiku flexibilně, a přitom optimalizovat náklady. Řešením může být digitalizace, která zjednodušuje procesy, snižuje náklady, chybovost a pomáhá lépe propojit HR s businessem.

Kde začít?

Pro správná rozhodnutí je potřeba si odpovědět zejména na otázky: 

  • Jak je na tom naše společnost ve srovnání s trhem? 

  • Kde začít s digitalizací hned a kde naopak vyčkat? 

  • Jaká jsou rizika z pohledu HR, pracovněprávních povinností a technologií? 

Co nástroj poskytuje?

HR Digi Screening měří úroveň digitalizace HR procesů od náboru po odchod zaměstnance. Výsledky porovnává s průměrnými výsledky od jiných firem. Vy získáváte přehled o svých silných stránkách a příležitostech, kde je vhodné začít nejdříve.

Jak jsme na tom s digitalizací HR procesů v České republice?

Z průměru dosavadních výsledků v České republice vyplývá, že jedním z nejméně digitalizovaných procesů je důležitý proces nástupu a adaptace. Naopak odchod zaměstnanců, na který často nebývá kladen až tak velký důraz, je překvapivě digitalizován na poměrně vysoké úrovni. 

Dalším aspektem je využívání elektronických podpisů v jednotlivých HR procesech. HR Digi Screening identifikuje rizika a v závislosti na konkrétním procesu navrhene vhodnou úroveň používného elektronického podpisu. 

Obrázek: Průměrná úroveň digitalizace v ČR v porovnání se společností oceněnou certifikací Top Employer 2020

Vyzkoušejte právě teď

Zpřístupnili jsme pro Vás HR Digi Screening ve dvou úrovních: Full a Lite. V obou získáte srovnání úrovně digitalizace svých HR procesů s trhem v ČR. Služba je zpoplatněna, Lite poskytujeme za 10.000,- CZK. Pro absolvování budete potřebovat znalost svého HR oddělení a asi 20 minut času.

Po odeslání zkontrolujte svůj inbox, případně i nevyžádanou poštu. Současně s pozvánkou obdržíte také dokument s právním  doporučením, které HR dokumenty a s jakým rizikem můžete digitalizovat.  

© CONECTIO 2021

  • Black Facebook Icon
  • Black LinkedIn Icon