© CONECTIO 2019

  • Black Facebook Icon
  • Black LinkedIn Icon

Pro dceřinou společnost německého koncernu hledáme kandidáty/ky s aktivní znalostí německého jazyka na administrativní podporu manažerů a logistiky za...

Hledáme týmovou asistentku k manažerům a asistentku k partnerovi, která se stane nepostradatelnou součástí fungujícího týmu. Takovou, která vždy ví Co...

Please reload

 
 
 

Principy spolupráce se dozvíte předem

Přijďte k nám a zeptejte se, na jakých principech funguje naše spolupráce a komunikace. Pokud Vám budou vyhovovat a budete s nimi souhlasit, můžete udělat další krok – sejdete se s kvalifikovanými HR konzultanty s korporátní praxí, jimž upřesníte své představy o dalším profesním vývoji.

Získáte osobní přístup a profesionální rady

Každého kandidáta považujeme za jedinečného, a tomu také odpovídá náš individuální přístup. Pomůžeme Vám ujasnit si vlastní přednosti a dovednosti a podle nich Vám doporučíme konkrétní pracovní místo.

Najdete nás v centru Prahy

Navštivte nás co nejdříve! Sídlíme v centru Prahy na Karlově náměstí 17, přímo u stanice metra.

Lépe se zorientujete na trhu práce

Pomůžeme Vám získat lepší přehled o aktuální nabídce firem, množství otevřených pozic, o benefitech a odměnách. Poradíme Vám, jak vytvořit CV a LinkedIn profil na profesionální úrovni.

Objevíte správnou příležitost

Seznámíme Vás se všemi dostupnými nabídkami, které odpovídají Vašemu profilu a nastaveným očekáváním. Vždy se však můžete sami rozhodnout, zda do výběrového řízení na konkrétní pozici vstoupíte, či nikoliv.

Připravíme Vás na výběrové pohovory

Popíšeme Vám modelové přijímací pohovory i průběh testů v Assesment Centru, aby Vás pak v reálu překvapilo co nejméně věcí. Projdeme s Vámi často kladené otázky a oblasti, na které se potenciální zaměstnavatel může soustředit.

Vždy obdržíte zpětnou vazbu

Během celého výběrového procesu Vám budeme dávat otevřenou zpětnou vazbu. Dostanete podrobné informace o úspěších v jednotlivých výběrových kolech, případně Vám poradíme, co ještě vylepšit.

Jen s Vaším souhlasem

Samozřejmostí je pro nás dodržování pravidel ochrany osobních údajů a jejich bezpečné uložení. Váš životopis poskytneme třetí straně pouze s Vaším souhlasem.

Jsme tu pro Vás i po nástupu do nové práce

Co o nás napsali naši kandidáti

Přečtěte si, co o nás napsali naši kandidáti. Získáte povědomí o tom, jak spolupráce na recruitment projektech s Conectio konzultantem vypadá.

Zkušená HR kandidátka Hanka o nás napsala:

Moc Vám děkuji za spolupráci, prošla jsem teď několika pohovory v agenturách a Vaše profesionalita a "drive" jsou výjimečné. Po celou dobu našeho kontaktu jsem měla přehled o situaci, v jaké výběrové řízení je, dostávala jsem feedback. Odvádíte velmi dobrou práci, bylo to pro mě příjemné setkání.

Kontrakt manažer z IT mezinárodní firmy komentoval:

I'm glad to recommend professional HR consultancy & head hunting skills of Ms. Veronika. She was clearly a trusted advisor and delivered few tangible job offers, well suited my career plans. I wish Veronika all the best at her further career.

Výkonná asistentka Eva píše:

Moc bych Vám chtěla poděkovat a jsem vděčná, že jsem potkala právě Vás! Kéž by všechny personalistky byly jako Vy:)

Please reload

CONECTIO Recruitment

Karlovo náměstí 17, budova A

120 00 Praha 2

Česká republika

Tel: +420 221 986 200

e-mail: recruitment@conectio.eu

Ochrana osobních údajů