Individuální psychologická podpora pro zaměstnance mBank

Pokud vnímáte, že byste si s někým potřebovali promluvit o tom, co aktuálně prožíváte a řešíte, pak jste tu správně.

Zde si vyberte pro Vás nejvhodnější termín na konzultaci (CZ-česky, SK-slovensky).

POZOR, jakmile vyberete termín, tak na Váš e-mail, který uvedete, dorazí pozvánka do kalendáře s instrukcemi pro připojení.  Pokud pozvánka nedorazí, prohledejte svou nevyžádanou poštu.

Současná situace přináší řadu nejistot a obav. Vše se mění velmi rychle a my se musíme neustále přizpůsobovat novým situacím a výzvám. A zároveň se na povrh mohou prodírat obavy o budoucnost naši i našich blízkých.

Potřebujete-li se ve svých myšlenkách a pocitech zorientovat, získat podporu a tím i větší jistotu ve svých dalších krocích, neváhejte si rezervovat termín online konzultace.

Časy konzultancí:

Psychoterapeuti pro Vás budou k dispozici v určitých časech – v ČR každé úterý v 16.30 a každý čtvrtek v 10:00 hodin, na Slovensku v úterý v 10:00 hodin.

První konzultace zdarma:

Konzultace probíhá přes on-line nástroj ZOOM a první je hrazena zaměstnavatelem, tj. pro Vás zcela zdarma.

Návod k rezervaci termínu:

  • Přejdete na tlačítko TERMÍN, které Vás dovede na formulář objednání

  • Ve formuláři si vyberete z dostupných termínů

  • Automaticky Vám následně přijde do emailu a kalendáře pozvánka, která obsahuje odkaz k připojení ke konzultaci pomocí nástroje ZOOM

  • V daný čas se rovnou pomocí daného linku propojíte s psychoterapeutem a konzultace může začít

Anonymita:

Vnímáme to, že anonymita a důvěrnost je pro takovou službu velmi důležitá, proto:

  • Automatizace systémů zajistí Vaši anonymitu

  • Nikdo, kromě příslušného psychoterapeuta, neuvidí, kdo se na konzultaci objednal

  • Všichni psychoterapeuti jsou vázáni mlčenlivostí a nesdílí ani údaje jako jméno nebo email

  

POZOR, jakmile vyberete termín, tak na Váš e-mail, který uvedete, dorazí pozvánka do kalendáře s instrukcemi pro připojení.  Pokud pozvánka nedorazí, prohledejte svou nevyžádanou poštu.

Pokud uvidíte, že v nejbližších týdnech jsou termíny nedostupné (tj. nezobrazují se Vám), klidně se objednejte na pozdější termín. Pokud terapeuti uvidí, že se objednáváte na vzdálenější termíny, budou informovat zaměstnavatele s požadavkem o navýšení kapacity.
 

V případě jakýchkoliv dotazů, technických problémů nebo byste zkrátka potřebovali konzultaci v jiný čas, než jsou nabízené možnosti, klikněte na tuto adresu: info@conectio.eu. Odešlete následně dotaz, ozveme se Vám zpět a budeme se snažit Vaši situaci a dotaz flexibilně vyřešit.

Pro zaměstnance společnosti mBank provozuje CONECTIO GROUP s.r.o..

V připadě, že budete zadávat na těchto stránkách osobní údaje, tak souhlasíte se zpracováním a uchováním mých uvedených osobních údajů společností CONECTIO GROUP s.r.o., IČO: 24703532, se sídlem Karlovo náměstí 288/17, 120 00 Praha 2.

Tento souhlas udělujete pro všechny údaje obsažené v zadávaném formuláři. Zároveň jste si vědom/a svých práv podle nařízení EU 2016/679. Se všemi vyplněnými částmi tohoto formuláře jste byl/a seznámen/a, všechny údaje jsou přesné a pravdivé a jsou poskytovány dobrovolně.