NAPLÁNOVÁNÍ INDIVIDUÁLNÍ KONZULTACE
PRO ZAMĚSTNANCE MBANK

Nyní si naplánujte rovnou temín přes email nebo formulář. 

Děkujeme Vám za důvěru!

SITUACE

 

Opatření související s COVID 19 se od jara 2020 zpřísňují a poměrně rychle mění. Situace se tak stává pro mnohé z nás stresující a izolace poměrně dlouhá. Strach a úzkost z nové nemoci a z toho, co by se mohlo stát, mohou mít negativní dopady na psychickou pohodu dospělých i dětí.

 

Někteří z nás se již dostali do situace, kdy se někdo z blízkého okruhu osob, z důvodu onemocnění COVID, dostal do nemocnice či zemřel. Navíc snížení sociálního kontaktu, který díky izolaci nyní zažíváme, může vyvolávat pocity osamělosti.

 

Stres způsobený touto situací může vést ke změnám ve stravovacích návycích (př. nechutenství nebo naopak zvýšená potřeba jídla), k rychlým změnám nálad, podrážděnosti, pocitům beznaděje, problémům se spánkem, zhoršení chronických onemocnění, zvýšenou potřebou alkoholu atd. 

DUŠEVNÍ HYGIENA

 

Pokud ve vás situace kolem pandemie vyvolává jakékoli nepříjemné pocity, nevyčítejte si je. Pandemie tvoří zcela neznámou situaci. Takové nepříjemné pocity, vyvolané zejména velkou nejistotou, jsou zcela normální a přirozené.

Chtěli bychom vás v této době podpořit a v případě, že si potřebujete promluvit s odborníkem v oblasti duše a psychického zdraví, můžete se obrátit na psychoterapeuty ze společnosti CONECTIO GROUP. Připravili jsme pro vás možnost konzultace, která je naprosto diskrétní a první 3 sezení zdarma.
 

JAK BUDOU KONZULTACE PROBÍHAT

 • Na programu spolupracujeme se společností CONECTIO GROUP, která se vší důvěrností zajistí vaši online konzultaci s odborníkem. 

 • Konzultace je možné udělat vzdáleně přes MS TEAMs

 • Jak se objednat?  Máte dvě možnosti:

  • Na emailovou adresu mbank@conectio.eu napište, že máte zájem o konzultaci s terapeutem NEBO

  • Vyplňte kontaktní formulář  ZDE a uveďte časy, kdy vám konzultace bude nejlépe vyhovovat. 

 • Obratem vás bude kontaktovat koordinátor/ka ze společnosti CONECTIO GROUP, odsouhlasí si s vámi možný termín s vybraným terapeutem a následně zašle pozvánku s linkem na konzultaci

 • Vy se jen v daný čas přihlásíte přes link na konzultaci a konzultace proběhne

 • Tři konzultace jsou pro vás plně hrazeny od mBank, tj. pro vás je konzultace zcela zdarma. 

 • Termín 2. a 3. konzultace si domlouváte již sami přímo s terapeutem. Není nutnost využít vždy všechny 3 konzultace, záleží na vaší individuální potřebě.

 • Budete-li mít zájem o další soukromé konzultace, je možné se individuálně s konzultantem dohodnout. Takovéto konzultace si potom hradí už každý sám.

 

ANONYMITA

Vnímáme, že anonymita a důvěrnost je pro takovou službu velmi důležitá, proto objednání probíhá přímo přes společnost CONECTIO GROUP, poté již přímo s psychoterapeutem. Nikdo v mBank neuvidí, kdo se na konzultaci objednal. Na faktuře, kterou mBank za tyto služby obdrží, bude uveden pouze počet osob a kolik hodin bylo využito.

Zároveň jsou všichni psychoterapeuti vázáni mlčenlivostí a nesdílí ani údaje jako jméno nebo email svých klientů. 

  NAPLÁNOVAT TERMÍN  

Pro zaměstnance společnosti mBank provozuje CONECTIO GROUP s.r.o..

V případě jakýchkoliv dotazů klikněte na tuto adresu: mbank@conectio.eu a odešlete svůj dotaz.