FIREMNÍ VZDĚLÁVÁNÍ

 
VYSOKÉ NÁROKY

 

Pro zajištění rozvoje leadershipu nejvyššího managementu spolupracujeme s několika zahraničními kouči a lektory. S nimi plníme nejnáročnější požadavky od nejvyšších vedení mezinárodních firem jako byly například společnosti Microsoft, KPMG nebo EUROWAG.

 
Příklady jednotlivých obsahů

SMARTER SELLING (od autorů bestselleru)

Svět se mění každým dnem. Způsob prodeje, kterým jste před několika lety bodovali, dnes už patrně tak dokonale fungovat nebude.

Dnešní zákazníci očekávají víc, než jen špičkové zboží nebo služby za odpovídající ceny. Chtějí vztah, důvěru, péči.

 

Prodávejte chytře – a zapojte do komunikace se stávajícími i novými, externími i interními  zákazníky (např. vedení společnosti) mezinárodně využívanou metodiku engage universe.

 

Naučíme Vás, jak porozumět potřebám a motivaci druhé strany a jak s nimi pracovat, jak vést diskuzi na vyšší úrovni, a především jak správným způsobem zaujmout.

Důležitější než prezentační dovednosti je schopnost zformulovat myšlenku a zformulovat ji okamžitě.

Můžete jít na jednání se sebedokonaleji připravenou prezentací, pokud nedokážete správně a okamžitě reagovat na otázky protihráče, jste v nevýhodě.

 

Schopnost rychle analyzovat a organizovat vlastní myšlenky tak, aby nám ostatní rozuměli, naše vyjadřování na ně zapůsobilo a mělo očekávaný účinek, je v současné době klíčová.

 

Usnadněte si život s naším mezinárodně uznávaným konceptem pohotové komunikace Think On Your Feet™. Tato certifikovaná metodika Vám pomůže: Reagovat na otázky okamžitě • Vysvětlit složité myšlenky jasně • Pohotově přesvědčit 

GETTING TO YES (Harvardský model)

Stává se Vám, že nemůžete s ostatními najít společnou řeč nebo se protistrana chová jinak, než byste potřebovali?

Naučte se používat harvardský model principiálního vyjednávání. Úspěšně slouží manažerům, obchodníkům, personalistům, právníkům, IT, bankéřům a dalším statisícům lidí po celém světě.

Ať už potřebujete jednat ohledně výše odměny nebo ceny projektu, řešit extrémně složité situace či konflikty, princip harvardského modelu Vám pomůže dovést věc do zdárného konce. 

MBTI TYPOLOGIE OSOBNOSTI

Neznáme-li sebe samé, těžko porozumíme ostatním.

Metodika MBTI, jedna z nejrozšířenějších a nejdůvěryhodnějších typologií osobnosti, pomáhá odkrýt způsob, jakým vnímáme, komunikujeme a řešíme své vztahy. Objevte své silné i slabé stránky a nahlédněte do motivace vlastní i druhých.

 

Ať už potřebujete zlepšit práci manažerů v organizaci, interní komunikaci nebo co nejlépe reagovat na zátěžové situace, s MBTI získáte praktické nástroje pro efektivní zvládání všech nároků, které na nás klade profesní i soukromý život. 

LINKEDIN SOCIAL SELLING

Nákupní chování se přispěním virtuálního světa navždy změnilo.

Přes 75 % nakupujících v prostředí B2B používá sociální média a 57 % z nich se rozhoduje ještě před tím, než se osobně setká s prodávajícím.

Díky mezinárodně ověřené metodice LinkedIn Social Selling používané ve společnostech jako je Microsoft či Salesforce můžete uspět i Vy. Jak? Naučíme vás naplno využít obchodního potenciálu sociální sítě LinkedIn. Pracujte na vztahu se stávajícími klienty a získávejte nové. Ukážeme Vám cesty, které ještě před několika lety byly nemyslitelné.

 

Představte si například, že jdete na první seznamovací schůzku s potenciálním zákazníkem. Poprvé v životě si podáváte ruku a on říká: „Vítejte. My už se ale známe, že ano?“.

EMOCE, LEADERSHIP A MINDFULNESS

Býváte Vy nebo Vaši zaměstnanci podráždění a jen těžko hledáte energii ke zvládání běžných úkolů, natožpak k překonání krizí?

V našem kurzu se krok za krokem seznámíte s funkcí emočních vzorců a zároveň se naučíte vrátit do práce humor a zdravou nadsázku.

 

Osvojíte si nový přístup kvalitního vedení zaměstnanců a v praxi budete umět použít: 
  • Podrobnou typologii 3 vzorců myšlení & co který vzorec způsobuje včetně jeho využití pro kvalitnější komunikaci 
  • Nejmodernější techniky „mindfulness“ – „bdělého vnímání, prožívání“ vhodné pro složité pracovní i životní situace
  • Metody správného zpracování konkrétních stresových spouštěčů

KREATIVNÍ ŘEŠENÍ ÚKOLŮ

Máte pocit, že některé situace by se Vám zvládaly lépe, pokud byste dokázali celou problematiku vidět z nového úhlu pohledu?

Nevíte, jak na to? Tento seminář Vám pomůže přistupovat k řešení problémů otevřeněji a s potřebným nadhledem. Naučíte se rozpoznat bariéry, které Vám brání využívat kreativitu naplno a metody, jak těmto bariérám předejít. 

 

A co ještě? Vyzkoušíte si vyřešit konkrétní praktický úkol. Svá řešení budete moci sdílet s ostatními účastníky. Díky tomu si ověříte i další nezbytnou dovednost – komunikovat a nadchnout ostatní pro svůj nápad.

STRESS MANAGEMENT

Pronásleduje Vás stres?

Cítíte se být pod tlakem, přestali jste se do práce těšit a místo obvyklého pocitu naplnění je Vaším každodenním společníkem zloba, smutek a napětí? Bojíte se syndromu vyhoření? Ohrožuje Vaše nálada už i vztahy s ostatními?

V našem kurzu se naučíte daleko lépe pracovat se svou myslí i tělem tak, abyste napětí dokázali odbourat a žili klidnější a spokojenější osobní i pracovní život. Naučíte se zdroje stresu včas rozpoznat a následně pomocí jednoduchých metod zvládat. Seznámíte se se způsobem udržení životní energie a zvládání zátěžových situací včetně efektivní komunikace v případě, že se právě ve stresové situaci nacházíte.

 

Pro rozpoznání stress driverů používáme metodu Taibi Khalera, která se osvědčila např. v NASA při výběru astronautů.

KOUČOVÁNÍ A MENTORING

Vzdělávání podporujeme také koučováním a mentoringem pro další rozvoj a ukotvení získaných dovedností.

 

To Vám pomáhá využít vlastní potenciál zejména v oblastech zvýšení výkonnosti, rozvoje vůdčích schopností, zvyšování sebevědomí, dosažení specifických cílů nebo rozvoje komunikačních dovedností. Využíváme síť zkušených koučů a mentorů s různým zaměřením.

Please reload

Napište nám

 

Chcete se na něco zeptat, sledovat nás nebo se podělit o svůj názor?

© CONECTIO 2021

  • Black Facebook Icon
  • Black LinkedIn Icon